Prefekt

Mark Graham
E-post: mark.graham@socant.su.se
Telefon: 08-16 21 44
Rum: B694

Stf Prefekt

Helena Wulff
E-post: helena.wulff@socant.su.se
Telefon: 08-16 26 85
Rum: B624

Studierektor grundnivå

Raoul Galli
E-post: raoul.galli@socant.su.se
Telefon: 08-16 15 98
Rum: B672

Studierektor avancerad nivå och forskarnivå

Shahram Khosravi
E-post: shahram.khosravi@socant.su.se
Telefon: 08-16 26 23
Rum: B612

Studentexpedition

Peter Skoglund
E-post: socant@socant.su.se
Telefon: 08-16 33 77, telefontid mån - tors 14-15
Mottagning: mån - tors 13-15
Rum: B621

Studievägledning

Marie Larsson
E-post: studievagledare@socant.su.se
Telefon: 08-16 33 76
Telefontid: samma som mottagningstid
Rum: B678
Mottagningstid: tis och tors 12-15

Administrativ chef

Eva Eyton
E-post: eva.eyton@su.se
Telefon: 08-16 41 51
Rum: B642

Personalhandläggare

Carina Jenssen Söderström
E-post: carina.jenssen@su.se
Telefon: 08-16 34 23
Rum: B646

Forskningskommunikatör

Lina Lorentz
E-post: lina.lorentz@socant.su.se
Telefon: 08-16 36 35
Rum: B676

Forskningsassistent

Júlía Birnudóttir Sigurðardóttir
E-post: juliab.sigurdardottir@socant.su.se

Amanuens

Josefine Berg
E-post: josefine.berg@socant.su.se

Övrig information

Plusgiro: 15657-0
Bankgiro: 5050-0206
VAT nummer: SE202100306201
Organisationsnummer: 202100-3062