Utbildningsrelaterade frågor:

Studierektor grundnivå (från 17 augusti)
Anna Gustafsson
Telefon: 08-16 15 74
E-post: anna.gustafsson@socant.su.se

Studierektor global utveckling-programmet 
Paula Uimonen
Telefon: 08-16 33 74
E-post: paula.uimonen@socant.su.se

Studierektor masterprogrammet 
Eva-Maria Hardtmann
Telefon: 08-16 32 02
E-post: eva-maria.hardtmann@socant.su.se

Studievägledare (från 1 juli)
Simon Johansson
Telefon: 08-16 37 90
E-post: simon.johansson@socant.su.se

Anna-Karin Olsson
Studieadministratör
Telefon: 08-16 33 77
E-post: annakarin.olsson@socant.su.se
Studentexpedtionen är stängd tom 2 november med eventuell förlängning. Mejla studentexpeditionen här.
Längre svarstid from 13 juli - 9 augusti.

Ledning, administration och övriga frgor:

Johan Lindquist
Prefekt 
Telefon: 070 770 5297
E-post: johan.lindquist@socant.su.se

Riitta Perttunen-Elo
Administrativ Chef
Telefon 08-16 34 23
E-post: riitta.perttunen-elo@socant.su.se
Semester: 

Eva Eyton
Stf administrativ chef
Telefon 08-16 41 51
E-post: eva.eyton@su.se