Prefekt

Mark Graham
E-post: mark.graham@socant.su.se
Telefon: 08-16 21 44
Rum: B694

Stf Prefekt

Helena Wulff
E-post: helena.wulff@socant.su.se
Telefon: 08-16 26 85
Rum: B624

Studierektor grundnivå

Ivana Maček
E-post: studierektorgrund@socant.su.se
Telefon: 08-674 75 36
Rum: B636
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Studierektor avancerad nivå och forskarnivå

Eva-Maria Hardtmann
E-post: eva-maria.hardtmann@socant.su.se
Telefon: 08-16 32 02
Rum: B650
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Studierektor för kandidatprogrammet i Global utveckling

Heidi Moksnes
E-post: heidi.moksnes@socant.su.se
Telefon: 08-674 71 21
Rum: B686
Mottagningstid: enligt överenskommelse

Studentexpedition

Peter Skoglund
E-post: socant@socant.su.se
Telefon: 08-16 33 77
Telefontid: måndag-torsdag kl. 14.00-15.00
Rum: B621
Mottagningstid: måndag-torsdag kl. 13.00-15.00

Studievägledning

Marie Larsson
E-post: studievagledare@socant.su.se
Telefon: 08-16 33 76
Telefontid: tisdag kl. 13.00-14.00 och onsdag kl. 11.00-12.00
Rum: B678
Mottagningstid: tisdag kl. 9.00-12.00 och onsdag kl. 13.00-16.00

Administrativ chef

Eva Eyton
E-post: eva.eyton@su.se
Telefon: 08-16 41 51
Rum: B642

Personalhandläggare

Tove Schwartz
E-post: tove.schwartz@su.se
Telefon: 08-16 34 23
Rum: B646

Forskningskommunikatör

Lina Lorentz
E-post: lina.lorentz@socant.su.se
Telefon: 08-16 36 35
Rum: B676

Amanuens

Stephanie Lisak
E-post: stephanie.lisak@socant.su.se

Övrig information

Plusgiro: 15657-0
Bankgiro: 5050-0206
VAT nummer: SE202100306201
Organisationsnummer: 202100-3062